неділя, 23 березня 2008 18:36

"МЮ" розгромив "Ліверпуль" і залишився лідером Прем"єр-ліги: результати 31-го туру

31 тур чемпіонату Англії з футболу завершувався двома суперматчами "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль" і "Челсі" - "Арсенал". У першому з них "червоні дияволи" не залишили шансів підопічним Рафи Бенітеса. Результат поєдинку багато в чому вирішило видалення Маскерано в кінці першого тайму, хоча до цього моменту "МЮ" вже встиг розмочити ворота Рейни - Уес Браун скористався невпевненими діями кіпера гостей та екс-зенітівця Шкртела. Надалі господарі "Олд Траффорд" контролювали хід гри і повністю добили суперника під кінець другого тайму - з інтервалом в три хвилини забили португальці Роналду і Нані.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Браун (34), 2:0 - К.Роналду (79), 3:0 - Нані (81).

МЮ: ван дер Сар, Браун, Р.Фердінанд, Відіч, Евра, К.Роналду, Скоулз, Керрік, Андерсон (Тевес, 74), Гіггз (Нані, 74), Руні.

Ліверпуль: Рейна, Арбелоа, Каррагер, Шкртел, Ауреліо, Маскерано, Алонсо, Джеррард, Кейт, Бабел (Бенаюн, 65), Торрес (Ріісе, 82).

Попередження: Маскерано (10), Торрес (44), Арбелоа (53), Р.Фердінанд (60).

Видалення: Маскерано (44, друге попередження).

Тоттенхем - Портсмут - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Д.Бент (80), 2:0 - О`Хара (82).

Астон Вілла - Сандерленд - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Чопра (83).

Блекберн - Віган - 3:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Санта Крус (12), 1:1 - М.Кінг (17, пенальті), 2:1 - Робертс (45), 3:1 - Санта Крус (63).

Болтон - Манчестер Сіті - 0:0 (0:0)

Мідлсбро - Дербі Каунті - 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - Санлі (32).

Ньюкасл - Фулхем - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Відука (6), 2:0 - Оуен (83).

Редінг - Бірмінгем - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Бікей (31), 1:1 - Сарате (64), 2:1 - Бікей (79).

Евертон - Вест Хем - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Якубу (8), 1:1 - Ештон (68).