вівторок, 27 березня 2007 19:19

"Молодіжка" Михайличенко поступилась болгарам

Молодіжна збірна України (U-21) в товариському поєдинку в Софії поступилась болгарським одноліткам з рахунком 1:2. Господарі відкрили рахунок вже на першій хвилині зусиллями Попова , але на 36-й Гладкий вдало зіграв на добивання, після дальнього пострілу Зелді.

В другому таймі болгари господарювали на полі, але відзначитись змогли лише одного разу - захисник Ковачев виграв повітряну дуель і переграв голкіпера українців Мартищука, повідомляє www.football.ua.

Молодіжна збірна Болгарії готується до фінальної частини чемпіонату Європи. Право на це вона здобула, зайнявши перше місце у груповому турнірі. Суперниками болгар тоді були команди України і Хорватії.

Українська "молодіжка" поступилася у другому товариському поєдинку поспіль. Минулої п"ятниці підопічні Олексія Михайличенко, 43 роки, програли збірній Нідерландів з рахунком 0:2.

Зараз ви читаєте новину «"Молодіжка" Михайличенко поступилась болгарам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua