субота, 01 вересня 2007 10:32

"Мілан" виграв Суперкубок Європи

Італійський "Мілан" виграв Суперкубок Європи, обігравши іспанську "Севілью" з рахунком 3:1, повідомляє champion.com.ua. Цю гру обидві команди присвятили Антоніо Пуерті, який помер у вівторок. Футболісти вийшли на гру з написами "Пуерта" внизу футболок.

"Севілья" першою відкрила рахунок у цій грі, коли на 14 хвилині головою влучно пробив Ренато.

Зрівняв рахунок "Мілан" на 56 хвилині, коли після пасу Гаттузо Індзагі головою пробив у кут воріт Палопа. Піля забитого голу гра, яка проходила у майже товариській обстановці загострилася.

Тим не менш на 60 хвилині "Мілан" виходить вперед, після точного удару Янкуловскі.

Остаточну крапку в цій грі на 89 хвилині поставив Кака. Бразилець спочатку сам заробив пенальті. Удар з 11 метрів Кака Палоп відбив своїм обличчям, після чого йому надавали допомогу, але на добиванні бразилець відправив м`яч у ворота "Севільї" - 3:1.

На 90 хвилині міг скоротити розрив у рахунку Мареска, але його удар із гострого кута прийняла стійка воріт.

Суперкубок Європи.

"Мілан" (Італія) - "Севілья" (Іспанія) - 3:1
Голи: 0:1 - Ренато (14), 1:1 - Індзагі (56), 2:1 - Янкуловскі (60), 3:1 - Кака (89).

Нереалізований пенальті: Кака (89, воротар).

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" виграв Суперкубок Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua