вівторок, 19 жовтня 2010 11:28

"Ліверпуль" програв мерсисайдське дербі. Результати 8 туру АПЛ

У центральному матчі туру "Ліверпуль", який взяв невдалий старт у чемпіонаті Англії, поступився "Евертону" з рахунком 0:2, а "Манчестер Сіті" вийшов на друге місце в турнірній таблиці після непростої перемоги над "Блекпулом" - 3:2.

"Евертон" з перших хвилин захопив ініціативу в матчі з "Ліверпулем". І нехай підопічні Роя Ходжсона витримали стартовий натиск господарів, на 34-й хвилині "іриски" відкрили рахунок. Тім Кехілл увігнав м'яч під поперечину після передачі Шимуса Коулмена.

На п'ятій хвилині другого тайму господарі подвоїли перевагу. Цього разу приголомшливий удар вийшов у Мікеля Артети, який після кутового Лейтона Бейнса підкараулив м'яч на кордоні штрафної і красиво послав його в сітку. Спроби червоних врятувати матч успіхом не увінчалися. У восьми поєдинках чемпіонату Англії підопічні Ходжсона добилися лише однієї перемоги і йдуть на передостанньому місці в турнірній таблиці.

"Манчестер Сіті", у свою чергу, переграв на виїзді "Блекпул". Три очки манкуніанцям принесли дубль Карлоса Тевеса і гол вийшов на заміну Давида Сільви. Дружина Роберто Манчіні вийшла на друге місце і скоротила відставання від лідируючого "Челсі" до двох очок.

Завершився тур у понеділок, 18 жовтня нульовою нічиєю "Блекберна" і "Сандерленда".

Англійська Прем'єр-ліга 8-й тур

Блекберн - Сандерленд - 0:0 (0:0, 0:0)

Евертон - Ліверпуль - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Кейхілл (34), 2:0 - Артета (50).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Каррагер, Кірьякос, Шкртел, Конческі, Джеррард, Лукас (Нгог, 71), М. Родрігес (Йованович, 84), Мейрелеш, Дж.Коул (Бабел, 80), Торрес.

Блекпул - Манчестер Сіті - 2:3 (0:0, 2:3)

Голи: 0:1 - Тевес (67), 1:1 - Харвуд (78), 1:2 - Тевес (79), 1:3 - Сільва (89), 2:3 - Тейлор-Флетчер (90).

Манчестер Юнайтед - Вест Бромвіч - 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Х. Ернандес (5), 2:0 - Нані (25), 2:1 - Евра (50, автогол), 2:2 - Тчої (55).

МЮ: ван дер Сар, Рафаел, Відіч, Ріо Фердинанд, Евра, Каррік (Скоулз, 71), Андерсон (Руні, 72), Нані, Гіггз (Д. Гібсон, 43), Бербатов, Х. Ернандес.

Арсенал - Бірмінгем - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Жигіч (33), 1:1 - Насрі (41, пенальті), 2:1 - Шамах (47).

Вилучення: Вілшер (90).

АРСЕНАЛ: Фабіанскі, Ебуе, Джуру, Скілаччі, Кліши, А. Сонг, Діабі, Насрі, Вілшер, Аршавін (Росіцкі, 70), Шамах (Бендтнер, 79).

Вулверхемптон - Вест Хем - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Джарвіс (10), 1:1 - Нобл (52, пенальті).

Ньюкасл - Віган - 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - Нзогбія (22), 0:2 - Нзогбія (23), 1:2 - Амеобі (72), 2:2 - Колоччіні (90).

Фулхем - Тоттенхем - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Д. Камара (30), 1:1 - Павлюченко (31), 1:2 - Хаддлстоун (64).

Болтон - Сток Сіті - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Лі Чун Юн (21), 1:1 - Делап (47), 2:1 - Класніч (90).

Астон Вілла - Челсі - 0:0 (0:0, 0:0)