четвер, 08 травня 2008 10:53

"Інтер" став першим фіналістом Кубка Італії

Міланський "Інтер", граючи неосновним складом, переграв "Лаціо" в Римі і вийшов у фінал Кубка Італії.

Перший матч між цими командами на "Сан Сіро" завершився нульовою нічиєю. Не дивлячись на критику президента "нері-адзуррі" Массімо Моратті, який говорив про надто закритий футбол його команди в дербі з "Міланом", Манчіні виставив достатньо обережну схему 4-5-1, де роль наконечника лежала на плечах Давіда Суасо.

На перших хвилинах гри "Лаціо" мав прекрасний шанс відкрити рахунок - Томмазо Роккі знесли поряд з лінією штрафного Тольдо. До м"яча підійшов Крістіан Ледесма і пробив в стійку. Кіпер гостей лише провів м"яч очима. Через хвилин п"ять міг забивати вже сам Роккі, але після помилки Больцоні форвард лаціале пробив мимо воріт з вигідного положення.

Ближче до перерви "Інтер" прийшов до тями і створив кілька непоганих моментів. Так, Хіменес не влучив у ворота, пробиваючи головою в падінні після подачі Сезара з флангу. Той же Хіменес з Суасо не змогли вдвох обіграти Крібарі, який залишився без підстраховки.

А в другій половині матчу чемпіони Італії таки відкрили рахунок. Давід Суасо втік в контратаку і викотив м"яч під удар португальцю Пеле, який спокійно поклав м"яч в кут воріт Баллотти.

У фіналі поєдинку гості відзначилися вдруге. Після помилки Баллотти гол забив Хуліо Крус.

Другий фіналіст визначиться в матчі "Катанья" - "Рома". Першу гру з рахунком 1:0 виграли римляни.

Лаціо - Інтер 0:2 (перший матч 0:0)

Голи: Пеле, 52, Крус, 86

Лаціо: Баллотта, Де Сильвестрі (Таре, 87), Сівілья, Крібарі, Дзаурі (Коларов, 66), Дабо (Мутареллі, 82), Ледесма, Берамі, Пандев, Бьянкі, Роккі

Інтер: Тольдо, Ківу (Майкон, 77), Рівас, Бурдіссо (Матерацці, 68), Максвел, Хіменес, Больцоні (Крус, 59), Пеле, Сезар, Дзанетті, Суасо

Попередження: Берамі, Коларов - Пеле, Крус

Видалення: Манчіні, 64, Матерацці, 84

За матеріалами: Football.ua

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" став першим фіналістом Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua