середа, 20 лютого 2008 10:48

"Хімік" програв на Кіпрі в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи

Южненський "Хімік" зазнав поразки в першому чвертьфінальному матчі розиграшу Кубка Європи.

На Кіпрі южненці не справилися з місцевим клубом АЕЛ, який раніше вибив з боротьби дніпропетровське "Дніпро".

Нерезультативною для обох команд видалася перша половина гри. У першій чверті ненабагато впевненіше  діяли  южненці. 18:16 - на користь "Хіміка" після першої чверті.

Але на початку другого періоду гості відпустили кіпріотів вперед. З тих пір і до кінця матчу баскетболісти "Хіміка" вимушені були виступати в ролі наздоганяючих.

У кінцівці гри за рахунку 52:48 арбітри "угледіли" порушення з боку южненців і дали господарям пробити три штрафних. На останніх хвилинах наша команда недозволенно часто втрачала слушні находи, гравці помилялися і не могли відіграти такі важливі очки.

В результаті "Хімік" програв з рахунком 65:70 (18:16, 8:15, 15:19, 24:20).

Повторна зустріч відбудеться 26 лютого на майданчику "Хіміка". Якщо ж южненцам вдасться перемогти в другому матчі, команди зустрінуться ще раз. У такому разі третя гра пройде на Кіпрі.

Результати решти результатів 1/4 фіналу Кубка Європи:

"Тарту" (Естонія) - "Урал-Грейт" (Росія) - 78:75

"Дексія" (Бельгія) - "ЦСК ВВС-Самара" (Росія) - 92:66

"Баронс" (Латвія) - "Загреб" (Хорватія) - 67:58

"Наш спорт"

Зараз ви читаєте новину «"Хімік" програв на Кіпрі в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua