субота, 11 вересня 2010 17:41

"Евертон" спромігся на подвиг у матчі з "МЮ"

Гол Мікеля Артети наприкінці другої доданої хвилини матчу врятував "Евертон" від домашньої поразки в матчі чемпіонату Англії з футболу проти "Манчестер Юнайтед".

Поєдинок 4-го туру прем"єр-ліги, який відбувся в суботу, завершився з рахунком 3:3.

У першому таймі глядачі побачили два забитих м"ячі - по одному від кожної команди. Рахунок у матчі відкрили господарі поля, коли відзначився Стівен Пієнаар (39-а хвилина).

Наприкінці першої половини, на 43-й хвилині, "МЮ" зрівняв результат завдяки голу Даррена Флетчера після вивіреної передачі Нані з флангу. У другому таймі по голу забили спочатку манкуніанці Неманья Відіч (48-я) і Дімітар Бербатов (66-я). У компенсований арбітром час "іриски" зробили справжній подвиг, забивши протягом двох хвилин два м"ячі. Крім Артети (92-а), відзначився Тім Кейхілл (91-а).

4-й тур

Евертон - Манчестер Юнайтед - 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: 1:0 - Піенар (39), 1:1 - Флетчер (42), 1:2 - Відіч (46), 1:3 - Бербатов (66), 2:3 - Кейхілл (90), 3:3 - Артета (90).

Евертон: Ховард, Гібберт (Коулмен, 69), дистен, Джагелка, Бейнс, Хейтінга (Айєгбені, 69), Артета, Осман, Піенар, Феллайні, Кейхілл.

Манчестер Юнайтед: ван дер Сар, Г. Невілл, Дж. Еванс, Відіч, Евра (Пак Чжі Сун, 81), Скоулз, О"Ши, Флетчер, Нані, Бербатов, Гіггз.

Попередження: Гіггз (45), Хейтінга (51).
За матеріалами РИА Новости
Зараз ви читаєте новину «"Евертон" спромігся на подвиг у матчі з "МЮ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua