середа, 03 жовтня 2007 08:35

"Динамо" знову програє у Лізі чемпіонів

2 жовтня відбулися перші матчі другого кола групового етапу Ліги чемпіонів. Київське "Динамо" на власному полі приймало португальський "Спортинг".

Уже на 14-й хвилині ударом з близької відстані гол у ворота Олександра Шовковського забив Тонел. Захисник киян Владислав Ващук досить швидко відновив рівновагу у зустрічі. Однак вирішальний удар все ж залишився за "Спортиноом". На 38-й хвилині Андресон Полга зробив рахунок у грі 2:1 на користь гостей і приніс своїй команді перемогу.

В іншому матчі групи "Манчестер Юнайтед" переміг "Рому" на 70-й хвилині голом відзначився Руні.

"МЮ" з шістьма очками очолив групу F. У "Роми" та "Спортинга" по три пункти. "Динамо" не набрало жодного очка.

"Динамо" - "Спортинг" - 1:2 (1:2)

Арбітр: Бертран Лайєк (Франція)

"Динамо": Олександр Шовковський, Тіберіу Гіоане (Гусєв, 56), Карлос Корреа, Діого Рінкон, Максим Шацьких, Тарас Михалик, Артем Мілевський (Клебер, 58), Владислав Ващук, Бадр Ель-Каддурі, Горан Гавранчіч, Айїла Юссуф,

Тренер: Йожеф Сабо

"Спортинг": Владімір Стойковіч, Андерсон Полга, Ронні, Сімон Вукчевіч (Ізмайлов, 68), Тонел, Яннік Джало (Гледстоун, 90+2), Мігел Велозу, Жоау Моутінью, Леандро Романьолі (Паредес, 77), Лієдсон, Абел

Тренер: Паулу Бенту

Голи: Тонел (14), Ващук (28), Полга (38)

Попередження: Полга (21), Корреа (55), Михалик (62), Вукчевіч (64), Клебер (84)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" знову програє у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua