неділя, 14 листопада 2010 10:53

"Динамо" Вороніна зіграло внічию з "Рубіном"

У суботу в рамках 28-го туру чемпіонату Росії з футболу московське "Динамо" зіграло внічию з казанським "Рубіном" 2:2. Таким чином, динамівці перервали невдалу серію в поєдинках з "Рубіном", нагадує інтернет-видання Чемпионат.ру.

Перший гол "Рубіну" на 24-й хвилині забив Олександр Єпуряну, а на 36-й хвилині завдяки грі Кевіна Кураньї динамівці збільшили відрив. Від програшу "Рубін" врятував Крістіан Нобоа, відігравши один м'яч на 49-й хвилині і оформивши дубль на 65-й.

Раніше "Динамо" програло казанцям сім зустрічей поспіль. "Рубін" як і раніше на третій сходинці турнірної таблиці з 56 очками після 28 ігор, а "Динамо" на сьомий (39 очок після 28 ігор). Лідирують пітерський "Зеніт" (63 очки після 27 матчів) і ЦСКА (57 очок після 27 матчів).

В інших матчах 28-го туру "Томь" зіграла внічию з "Аланією" 1:1, а "Терек" програв "Анжи" 1:3. 14 листопада. нальчикський "Спартак" зіграє з ЦСКА, "Зеніт" зустрінеться з "Ростовом", "Локомотив" прийме на своєму полі "Сибір", а московський "Спартак" - "Крилья Совєтов".

Динамо - Рубін - 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Єпуряну (23), 2:0 - Кураньї (36), 2:1 - Нобоа (49), 2:2 - Нобоа (64).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Фернандес, Єпуряну, Гранат, Ропотан, Дуймовіч (Чеснаускіс, 77), Сємшов (Хохлов, 84), Самєдов, Воронін, Кураньї.

"РУБІН": Рижиков, Навас, Боккетті, В. Кальошин, Ансальді (Кузьмін, 46), Муравскі (Натхо, 63), Нобоа, П. Бистров (Караденіз, 46), Рязанцев, Касаєв, Корніленко.

Попередження: Сємшов (37), Кузьмін (70), Ропотан (80), Вілкшир (85), Чеснаускіс (89), Воронін (90).