вівторок, 10 лютого 2009 12:31

"Динамо" стерло в порох кіпрський "Аполлон" 10:0

У понеділок перший контрольний матч на кіпрському зборі провела молодіжна команда "Динамо". Суперником підопічних Володимира Мунтяна був молодіжний склад кіпрського "Аполлона".

Ворог виявився набагато слабкішим, ніж припускали динамівці, тому справитися з ним було не важко. Наша команда впродовж усього матчу володіла величезною перевагою та перемогла з розгромним рахунком 10:0.

Контрольний матч

"Динамо" (молодіжний склад) - "Аполлон" (молодіжний склад) - 10:0

"Динамо" (перший тайм): Ситніков, Черемисін, Логінов, Хачеріді, Менжега, Пархоменко, Козлов, Сокуренко, Прокипчук, Білала, Дудченко.

"Динамо" (другий тайм): Рудько, Коваль, Рижук, Прілєпов, Назарчук, Оздоєв (Довгий, 70), Коваленко, Макаренко, Гріппа, Іванющенко, Малін.

Голи: Дудченко (5), Білала (7, 13, 37), Сокуренко (34), Макаренко (46), Гріппа (47, 80), Малін (52), Іванющенко (75).

Відзначимо, що наступний матч на Кіпрі молодь "Динамо" проведе 11-го лютого проти молодіжного складу однієї з місцевих команд.

За матеріалами: Чемпіон, ua-football.com

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" стерло в порох кіпрський "Аполлон" 10:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua