пʼятниця, 03 грудня 2010 00:16

"Динамо" обіграло БАТЕ і достроково вийшло до плей-офф Ліги Європи

У Мінську, на п'ятнадцятиградусному морозі, київському "Динамо" вдалося здобути досить легку перемогу над Борисівським БАТЕ.

Відкрив рахунок на 16 хвилині Вукоєвич, під завісу першого тайму перевагу гостей подвоїв Ярмоленко. У другому таймі Олег Гусєв зробив рахунок 3:0, реалізувавши пенальті, а через 18 хвилин четвертий м'яч у зустрічі записав на свій рахунок Артем Мілевський. У БАТЕ гол престижу на 84 хвилині забив Нехайчик.

БАТЕ - "Динамо" - 1:4

Голи: Нехайчик (84) - Вукоєвич (16), Ярмоленко (43), Гусєв (50, пен.), Мілевський (68)

Попереджені: Бордачов, Ліхтарович, Родіонов - Алмейда, Михалик

Динамо: Шовковський, Леандро Алмейда, Михалик, Ель-Каддурі (Гармаш, 85), Попов, Гусєв, Вукоєвич, Єрьоменко (Зозуля, 80), Бетао, Мілевський (Кравець, 90 1), Ярмоленко

БАТЕ: Гутор, Радьков, Юревич, Шитов, Бордачов, Нехайчик, Ліхтарович, Бага (Скавиш, 70), Володько (Олехнович, 78), Сосновський (Брессан, 16), Родіонов

У іншому матчі групи Е "Шериф" розійшовся миром з "АЗ"

"Шериф" - "АЗ" - 1:1

Голи: Руамба (54) - Холман (17)