понеділок, 30 серпня 2010 09:30

"Динамо" на "Кривбасі" перервало безвиграшну серію

У завершальному матчі ігрового дня чемпіонату України 29 серпня київське "Динамо" здобуло мінімальну перемогу в гостях над "Кривбасом" - 1:0.

Підопічні Валерія Газзаєва відкрили рахунок вже на 4-й хвилині. Мілевський скористався помилкою оборони криворіжців і відпасував на Ярмоленка, який безперешкодно розстріляв ворота господарів.

Надалі обидві команди мали шанси забити голи, але фортуна розпорядилася так, щоб рахунок на табло не змінився.

"Динамо" перервало свою безвиграшну серію з 4-х ігор і, набравши 17 очок, вийшло на друге місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат України, 9-й тур

"Кривбас" - "Динамо" - 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - Ярмоленко (4)

"Кривбас": Боровик, Дяков (Мотуз, 64), Васильєв, Жданов, Кіцута, Валєєв, Максимов, Рожок (Куценко, 30), Хомченовський, Андрієнко (Сердюк, 44), Іващенко

"Динамо": Коваль, Данило (Бетао, 78), Хачеріді, Михалик, Попов, Гармаш, Єременко, Гусєв, Нінкович (Вукоєвич, 63), Ярмоленко, Мілевський (Андре, 46)

Попередження: Рожок (16), Кіцута (31), Попов (33), Андрієнко (41), Куценко (59), Жданов (90)

Вилучення: Куценко (79)

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" на "Кривбасі" перервало безвиграшну серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua