середа, 09 квітня 2008 08:39

"Челсі" та "Ліверпуль" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

Першими півфіналістами Ліги чемпіонів стали "Челсі" та "Ліверпуль". Сьогодні до них може приєднатися ще один англійський клуб "Манчестер Юнайтед". Вдома футболісти Алекса Фергюсона прийматимуть "Рому", яку тиждень тому обіграли з рахунком 2:0.

"Челсі" вчетверте за останні п"ять сезонів вийшов у півфінал турніру. Поступившись у першому матчі 1:2, удома лондонці обіграли "Фенербахче" 2:0. З 25-ї хвилини зустрічі ворота "Челсі" захищав номінальний третій воротар команди Іларіу, оскільки Карло Кудічіні травмувався. Однак португалець проявив себе з найкращого боку.

"Арсенал" і "Ліверпуль" після нічиєї у першому матчі 1:1 на "Енфілді" подарували уболівальникам цілу зливу голів. Лише за останні вісім хвилин гри футболісти забили три м"ячі. Загалом же рахунок у зустрічі був 4:2 на користь господарів.

Андрій Шевченко та Андрій Воронін увесь матч просиділи на лавці запасних.

"Челсі" - "Фенербахче" - 2:0 (перший матч 1:2)

Суддя: Герберт Фандель (Німеччина)

"Челсі": Кудічіні (Іларіу, 26), Коул (Малуда, 85), Макелеле, Ессьєн, Карвалью, Лемпард, Коул, Дрогба, Баллак, Калу (Беллетті, 58), Террі,

Тренер: Авраам Грант

"Фенербахче": Демірел, Лугано, Ведерсон (Більгін, 89), Казім Казім, М. Ауреліо, Алекс, Шентюрк (Борал, 75), Мальдонадо (Кежман, 60), Еду, Генюл, Дейвід

Тренер: Зіко

Голи: Баллак (4), Лемпард (87)

Попередження: Ессьєн (86), Карвалью (90)

"Ліверпуль" - "Арсенал" - 4:2 (1:1)

Суддя: Петер Фрейдфельдт (Швеція)

"Ліверпуль": Рейна, Хююпя, Джеррард, Торрес (Ріісе, 87), Ф. Ауреліо, Алонсо, Крауч (Бабел, 78), Куйт (Арбелоа, 90+3), Маскерано, Каррагер, Шкртел

Тренер: Рафаель Бенітес

"Арсенал": Альмунія, Діабі (ван Персі, 72), Фабрегас, Туре, Сендероc, Галлас, Глеб, Фламіні (Жилберто, 42), Кліши, Адебайор, Ебуе (Уолкотт, 72)

Тренер: Арсен Венгер

Голи: Діабі (13), Хююпя (30), Адебайор (84), Джерард (85, з пенальті), Бабел (90+2)

Попередження: Сендерос (17), Туре (85)

uefa.com

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" та "Ліверпуль" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua