пʼятниця, 13 червня 2008 08:58

"Бостону" залишилася одна перемога до виграшу чемпіонських перстнів НБА

В ніч з 12 на 13 червня в Національній баскетбольній асоціації був зіграний четвертий матч фіналу між "Бостоном" і "Лейкерс".

Баскетболісти з Лос-Анджелеса, що грали на своєму майданчику, вели з різницею в 24 очки, але свою перевагу втримати не змогли і програли 91:97.

"Лейкерс" вели в другій чверті з рахунком 45:21, в середині третьої - 70:50, проте за чотири хвилини до закінчення завершальної 12-хвилинки "Бостон" вперше в матчі вийшов вперед (84:83), а потім після кидків Рея Аллена і Кевіна Гарнетта збільшив перевагу до п"яти очок. Після цього гості ініціативу вже не віддали.

У складі переможців найрезультативнішим став форвард Пол Пірс, який набрав 20 очок. На одне очко менше набрав Рей Аллен, а Кевін Гарнетт до 16 очок додав 11 підборів. У "Лейкерс" 19 очок і 10 підборів на рахунку форварда Ламара Одома, по 17 очок набрали захисник Кобі Брайант і центровий По Газоль. Брайант зробив також 10 передач, а Газоль - 10 підборів.

Наступний матч фіналу також пройде на майданчику "Лейкерс". Якщо баскетболісти з Бостона знов доб"ються перемоги, то вперше з 1986 року виграють чемпіонський титул.

Лейкерс - Бостон - 91:97 (35:14, 23:26, 15:31, 18:26)

ЛЕЙКЕРС: Одом (19 + 10 підборів), Брайант (17 + 10 передач + 4 перехоплення), Газоль (17 + 10 підборів), Фішер (13), Радмановіч (10).

БОСТОН: Пірс (20 + 7 передач), Р.Аллен (19 + 9 підборів + 3 перехоплення), Поузі (18), Гарнетт (16 + 11 підборів), Хауз (11).

Lenta.Ru

Зараз ви читаєте новину «"Бостону" залишилася одна перемога до виграшу чемпіонських перстнів НБА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua