понеділок, 08 листопада 2010 13:54

"Баварія" "відскочила" в Менхенгладбасі. Результати 11 туру Бундесліги

5-7 листопада відбулися матчі 11 туру німецької Бундесліги.

Дортмундська "Боруссія" впевнено стартувала в чемпіонаті Німеччини і не збирається зменшувати оберти. Розгромивши на виїзді "Ганновер" з рахунком 4:0, команда Юргена Клоппа відірвалася від другого місця на чотири очки.

У суботу другої поразки поспіль у Бундеслізі зазнав головний переслідувач "Боруссії" "Майнц". Дортмундці не втратили шанс цим скористатися. Рахунок на 11-й хвилині відкрив Шінджі Кагава, записавши собі в актив уже п'ятий гол у сезоні. За 18 хвилин до фінального свистка відзначився Лукас Барріос, для якого забитий м'яч став шостим в чемпіонаті.

Ще через п'ять хвилин червону картку за фол у своєму штрафному дістав гравець господарів Карім Хаггі. Хоча Нурі Шахін не реалізував пенальті, "Боруссію" це не зупинило. У час, що залишився по разу відзначилися резервісти Роберт Левандовські і Якуб Блащиковські.

"Байєр" вийшов на третє місце завдяки вольовій перемозі з рахунком 3:1 над "Кайзерслаутерном". Двічі відзначився Сідней Сем. "Вердер", який у вівторок поступився "Твенте" (0:2) в Лізі чемпіонів УЄФА, завершив жахливий для себе тиждень розгромною поразкою від "Штутгарта" - 0:6. Дубль Какау допоміг швабам повісті 3:0 до перерви. У другому таймі господарі не зменшили швидкість і забили ще тричі.

Відзначимо також гостьову зустріч "Баварії" з менхенгладбахської "Боруссією", яка завершилася бойовою нічиєю 3:3. Від ураження мюнхенців врятував на 84 хвилині Філіп Лам, який завдав точного удару після передачі українця Анатолія Тимощука.

Бундесліга, 11-й тур

Ганновер 96 - Борусія Д - 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - Кагава (11), 0:2 - Барріос (72), 0:3 - Левандовські (81), 0:4 - Блашчіковські (90).

Штутгарт - Вердер - 6:0 (3:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Маріка (10), 2:0 - Какау (31), 3:0 - Какау (45), 4:0 - Гентнер (68), 5:0 - Нідермайєр (73), 6:0 - Бока (86).

Байєр - Кайзерслаутерн - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Дік (15), 1:1 - Сем (38), 2:1 - Хельмес (68), 3:1 - Сем (84).

Фрайбург - Майнц - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Сіссе (64, пенальті).

Нюрнберг - Кельн - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Хегелер (11), 1:1 - Джеромел (16), 2:1 - Гундоган (43), 3:1 - Шибер (90).

Гамбург - Хоффенхайм 1899 - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Саліховіч (6, пенальті), 1:1 - Вестерманн (45), 2:1 - М. Петріч (83).

Боруссія М - Баварія - 3:3 (1:2, 2:1)

Голи: 1:0 - Херманн (5), 1:1 - Гомес (11), 1:2 - Швайнштайгер (40), 2:2 - Ройс (56), 3:2 - де Камарго (60), 3: 3 - Лам (84).

БАВАРІЯ: Бутт, Лам, Демічеліс, ван Бюйтен, Праньїч (Алаба, 81), Оттль (Мюллер, 70), Тимощук, Алтинтоп, Швайнштайгер, Крос, Гомес.

Айнтрахт - Вольфсбург - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Гекас (26), 2:0 - Швеглер (38), 3:0 - Гекас (55, пенальті), 3:1 - Дежага (66).

Шальке 04 - Санкт-Паулі - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Рауль (14), 2:0 - Хунтелар (54), 3:0 - Рауль (81).