середа, 22 вересня 2010 12:02

"Баварія" без Тимощука вирвала перемогу в "Хоффенхайма"

Мюнхенська "Баварія" зуміла перервати неприємну для себе серію невдач, яка налічувала три поспіль поєдинки чемпіонату країни. У матчі п"ятого туру підопічні Луї ван Галя обіграли в гостях "Хоффенхайм" - 2:1.

Гості були шоковані вже на 40-й секунді зустрічі, пропустивши випад Ібішевича. Проте після перерви Мюллер зрівняв рахунок, а вже в компенсований арбітром час ван Бюйтен відгукнувся на скидку м"яча Оліча і приніс баварців перемогу.

Анатолій Тимощук, не дивлячись на те, що був у заявці на гру, на поле так і не вийшов.

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

"Хоффенхайм" - "Баварія" - 1:2 (0:0)

"Хоффенхайм": Хаас, Бек, Ворса, Шимуніч, Комппер (Ібертсбергер, 60), Л. Густаво, Вайс (Вукчевич, 46), Руді, Саліховіч, Ібішевич, Д. Ба (Млапа, 77).

"Баварія": Бутт, Лам, Бадштубер, ван Бюйтен, Контенто (Праньіч, 46), ван Боммель, Швайнштайгер, Кроос (Оліч, 47), Мюллер, Рібері (Алтинтоп, 64), Клозе.

Голи: Ібішевич (78) - Мюллер (63), ван Бюйтен (90)

За матеріалами Террикон, turnir.ua

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" без Тимощука вирвала перемогу в "Хоффенхайма"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua