вівторок, 01 травня 2007 15:15

Прищепа виборола Кубок світу з дзюдо

У минулі вихідні в Римі (Італія) і Вейене (Данія) пройшли чергові Кубки Світу з дзюдо. Обидва турніри були рейтинговими у відборі до Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, інформує www.sports.com.ua.

У Вейене в активі українських дзюдоисток дві нагороди. На вищий ступінь п"єдесталу пошани піднялася 23-річна киянка Марина Прищепа (78 кг), а "бронзу" у ваговій категорії понад 78 кг завоювала Марина Прокофьева з Дніпропетровська. На п"ятій позиції завершила змагання Ольга Суха (Рівно, 48 кг). Ольга Старубінськая (57 кг), Ганна Никітіна (57 кг), Марина Губарева (63 кг) і Світлана Чепуріна (63 кг) не зуміли пробитися у вісімки кращих в своїх вагових категоріях.

Менш вдало виступили в Римі наші чоловіки. П"яте місце в категорії до 60 кг зайняв Максим Коротун з Донецька, а на сьомому місці завершив змагання киянин Геннадій Білодід (73 кг).

Зараз ви читаєте новину «Прищепа виборола Кубок світу з дзюдо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua