пʼятниця, 03 серпня 2012 09:56

Плавання. Три "золота" завоювали американці, одне - голландка

У Лондоні були розіграні чотири комплекти нагород у плаванні. Фото: london2012.com

Вчора на Олімпіаді-2012 в Лондоні були розіграні чотири комплекти нагород у плаванні.

У 200-метровому запливі брасом серед жінок "золото" завоювала американка Ребекка Соні, встановивши світовий рекорд. Вона пройшла дистанцію за дві хвилини і 19 секунд. Срібна медаль дісталася японці Сатомі Судзукі (2.20,72). "Бронзу" завоювала росіянка Юлія Єфімова, встановивши рекорд Європи (2.20,92).

У 100-метровому запливі вільним стилем серед жінок "золото" виграла голландка Раномі Кромовідьойо, встановивши олімпійський рекорд. Дистанцію вона пропливла за 53 секунди. На другому місці опинилася Олександра Герасименя з Білорусі (53,38). На третьому - китаянка Тан І (53,44).

У 200-метровому запливі на спині серед чоловіків "золото" завоював американець Тайлер Клері. Він проплив за одну хвилину і 53 секунди з олімпійським рекордом. Друге місце дісталося японцю Ресуке Іріе (1.53,78), третє - американцю Райану Лохте (1.53,94).

На дистанції 200 метрів комплексним плаванням першим виявився американець Майкл Фелпс (1.54,27). Срібну медаль завоював його співвітчизник Райан Лохте (1.54,90). Бронза дісталася угорцеві Ласлу Чеху (1.56,22).