неділя, 01 квітня 2007 13:04

Плавання: чергове "золото" та рекорд Фелпса, перемоги південноафриканця та американки

Заплив на 50 метрів на спині виграв південноафриканець Герхард Зандберг. Друге місце і срібну медаль завоював Томас Руппрат з Німеччини, а бронза дісталася англійцеві Лайаму Тенкоку.

1. Герхард Зандберг (ЮАР) - 24:98;

2. Томас Руппрат (Німеччина) - 25:20;

3. Лайам Тенкок (Великобританія) - 25:23.

Американка Джесіка Харді обігнала свою головну суперницю Лейзел Джонс з Австралії і завоювала золоту медаль на дистанції 50 метрів брасом. Доповнила п"єдестал пошани ще одна плавчиха із США Тара Кірк.

1. Джесіка Харді (США) - 30:63;

2. Лайсел Джоунс (Австралія) - 30:70;

3. Тера Кірк (США) - 31:05.

21-річний плавець із США Майкл Фелпс у фінальному індивідуальному запливі на 400 метрів змішаним стилем поновив свій же власний рекорд, встановлений ним на Олімпіаді в Афінах в 2004 році, на 2:04 секунди, повідомляє Газета.Ру.

1. Майкл Фелпс (США) - 4:06,22 - світовий рекорд;

2. Райан Лочт (США) - 4:09,74;

3. Лука Марін (Італія) - 4:09,88

Зараз ви читаєте новину «Плавання: чергове "золото" та рекорд Фелпса, перемоги південноафриканця та американки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua