понеділок, 12 червня 2017 13:45

"Піттсбург" виграв Кубок Стенлі вдруге поспіль
8

«Піттсбург» у 6-му фінальному матчі плей-оф НХЛ переміг в гостях «Нешвілл» 2:0 і виграв серію 4-2

"Піттсбург Пінгвінс" на виїзді з рахунком 2:0 переміг "Нешвілл Предаторс" в шостому матчі фінальної серії плей-оф НХЛ і став володарем Кубка Стенлі сезону 2016/2017. Рахунок у серії становив 4-2.

Обидві шайби закинули наприкінці третього періоду: на 59-й і 60-й хвилинах відзначилися Патрік Хорнквіст і Карл Хагелін.

Капітан "Пінгвінів", нападник Сідні Кросбі, став найціннішим гравцем (MVP) сезону за підсумками розіграшу Кубка Стенлі сезону 2016/2017.

Ще один нападник клубу, росіянин Євген Малкін, став найкращим бомбардиром Кубка Стенлі, він провів 25 ігор у матчах плей-оф і набрав 28 (10+18) очок.

НХЛ

Кубок Стенлі

фінал

"Нешвілл" - "Піттсбург" - 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

0:1 - 58 Хернквіст (Куніц, Шульц)
0:2 - 59 Хагелін (Думулін)

Воротарі: Рінне 27/28 - Мюррей 27/27.

Рахунок у серії: 2-4.

Пінгвіни завоювали п'ятий у своїй історії Кубок Стенлі. Цього сезону вони повторили свій торішній успіх. До цього подібним могли похвалитися лише "Ред Вінґс", які володіли нагородою 1997-го і 1998-го.

Зараз ви читаєте новину «"Піттсбург" виграв Кубок Стенлі вдруге поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua