понеділок, 07 липня 2008 19:26

Після третього етапу "Тур де Франс" лідирує місцевий гонщик

Француз Самюель Дюмулен з команди Cofidis виграв третій етап найпрестижнішої велобагатоденки "Тур де Франс". Він швидше за всіх подолав 208 кілометрів між містами Сент-Мало і Нант. Другим став американець Вільям Фрішкорн.

Француз Ромайн Фейллу, який фінішував третім, отримав жовту майку лідера. Він на 35 секунд випереджає італійця Паоло Лонго Боргіні. На 1 хвилину і 42 секунди відстає Вільям Фрішкорн.

Завтра відбудеться четвертий етап "Великої петлі".

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Після третього етапу "Тур де Франс" лідирує місцевий гонщик». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua