неділя, 20 липня 2008 17:04

Піке піднявся на подіум у Хоккенхаймі

Справжньою несподіванкою стала гонка "Формули-1" в Хоккенхаймі. Пілот команди "Рено" Нельсон Піке, на рахунку якого до цього старту було лише два очки, зміг фінішувати другим. Вперед він пропустив лише Льюіса Хемілтона з "Макларен", який починав гонку з поула. Трійку призерів замкнув гонщик команди "Феррарі" Феліпе Масса. Піке став єдиним гонщиком, який проїхав усю дистанцію з одним піт-стопом. Натомість Масса після фінішу поскаржився на проблеми з гальмами.

Кімі Райкконен, на рахунку якого до Гран-прі Німеччини була рівна кількість очок з Хемілтоном і Массою, фінішував шостим. За ним - Роберт Кубіца. Четверте і п"яте місце посіли Нік Хайдфельд і Хейккі Ковалайнен відповідно. Очкову зону замкнув Себастьян Феттель.

В особистому заліку в одноосібні лідери вийшов Хемілтон (58 очок). У Масси 54 пункти. На третій позиції Райкконен (51).

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Піке піднявся на подіум у Хоккенхаймі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua