пʼятниця, 01 лютого 2008 11:34

Перше протистояння року між "Динамо" та "Шахтарем" виграли кияни (ФОТО)
6

Вчора в Ізраїлі донецький "Шахтар" та київське "Динамо" визначали переможця Кубка Першого каналу.

Основний час зустрічі закінчився унічию 1:1. На 86-й хвилині Фернандіньо забив з пенальті, а на третій доданій хвилині Юссуф зрівняв рахунок.

У доданий час рахунок відкрили уже "динамівці". Точно пробив Шацьких. Проте за три хвилини до закінчення гри суддя призначив другий одинадцятиметровий у ворота киян, який чітко реалізував той-таки Фернандіньо.

Серія післяматчевих пенальті закінчилася з рахунком 3:2 на користь "Динамо". У складі киян відзначилися Корреа, Гусєв та Мілевський, а у складі донецької команди - Фернандіньо та Вілліан. Удари Брандао, Адріано та Гая відбив Шовковський.

Фото Reuters

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Перше протистояння року між "Динамо" та "Шахтарем" виграли кияни (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua