понеділок, 04 лютого 2008 08:36

Пату травмував щиколотку

У неділю "Мілан" у рамках італійської Серії А зустрічався з "Фіорентиною" (1:0). Автором єдиного голу в зустрічі став бразильський нападаючий Пату. Однак кінцівку матчу щасливою для нього не назвеш. За дві хвилини до закінчення зустрічі він підвернув щиколотку і його забрали з поля на ношах.

Наскільки серйозним виявилося пошкодження стане відомо сьогодні після медичного обстеження.

Свій гол Пату забив "Фіорентині", вийшовши на заміну Зєєдорфа і перебуваючи на полі лише 10 хвилин. Цей м"яч став для бразильця четвертим у шести матчах, повідомляє "Спорт-Експрес".

Зараз ви читаєте новину «Пату травмував щиколотку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua