вівторок, 17 червня 2008 15:41

Олена Бондаренко проходить до чвертьфіналу турніру в Голландії

Перша ракетка України Олена Бондаренко пройшла до чвертьфіналу турніру Ordina Open в голландському Хертогенбосху.

В другому колі вона взяла реванш за поразку минулого тижня в новозеландки Маріни Єраковіч. Дя цього їй знадобилося зіграти три сети - 3:6 6:4 6:3.

В чвертьфіналі вона зіграє з другою ракеткою турніру росіянкою Анною Чакветадзе, яка перемогла німкеню Анжеліку Кербер - 6:3 3:6 7:6.

Переможець турніру в Бірмінгемі Катерина Бондаренко свій матч першого кола програла таїландці Тамарін Танасугарн з рахунком 3:6 3:6.

В другому колі турніру ще одна українка Марія Коритцева поміряється силами з румункою Сораною Крістею, яка вибила з боротьби 6 "сіяну" Марію Кіріленко з Росії.

Зараз ви читаєте новину «Олена Бондаренко проходить до чвертьфіналу турніру в Голландії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua