пʼятниця, 08 листопада 2019 08:37

"Олександрія" врятувалася в матчі проти "Сент- Етьєна"

Максим Задерака приніс "Олександрії" нічию. Фото: з відкритих джерел

"Олександрія" на "Арені Львів" зіграла внічию з "Сент-Етьєном "2: 2 в матчі 4 туру групового етапу Ліги Європи, повідомляє "Спортарена"

Гості вийшли вперед у середині першого тайму. Вахби Хазрі впевнено реалізував пенальті, який він же і заробив.

На 72-й хвилині "Олександрія" відігралася, але гол не був зарахований через офсайд у Євгена Банади. Через три хвилини Махді Камара подвоїв перевагу "Сент-Етьєна".

У кінцівці зустрічі команді Володимира Шарана вдалося скоротити відставання. Денис Безбородько з близької відстані переграв Стефана Руффо. У компенсований час "Олександрія" зрівняла рахунок. Точний удар на рахунку Максима Задераки.

У 5 турі 28 листопада Олександрія вдома прийматиме "Вольфсбург". Зараз у команди Шарана 3 очки після 4 зіграних матчів та останнє місце у групі.

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" врятувалася в матчі проти "Сент- Етьєна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua