середа, 28 березня 2007 14:08

Олег Лісогор став чемпіоном світу на дистанції 50 метрів брасом

Українські прихильники водних видів спорту, нарешті, дочекались - наш спортсмен завоював золоту медаль на чемпіонаті світу, який триває у австралійському Мельбурні, повідомляє www.eurosport.ru.

У фінальному запливі на 50 метрів брасом, не було рівних рекордсмену світу, Олегу Лісогору, 28 років, з Броварів. Його результат - 27,66 секунди, другим фінішував американець Брендан Хєнсен (+ 0,03), на третьому місці південноафриканець Камерон ван ден Бург (+0,22). Ще один український плавець, Валерій Димо, замкнув вісімку фіналістів з результатом 28,27 секунди.

Зараз ви читаєте новину «Олег Лісогор став чемпіоном світу на дистанції 50 метрів брасом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua