субота, 03 грудня 2011 15:40

"Оболонь" перемогла "Зорю" завдяки дублю Баранця

Київська "Оболонь" на виїзді у матчі 19-го туру української прем'єр-ліги обіграла луганську "Зорю" з рахунком 2:1.

Вже на 16-й хвилині першого тайму півзахисник "Зорі" Хомченовський відкрив рахунок у цьому матчі через помилку воротаря "пивоварів" Березовського. Голкіпер "Оболоні" не втримав м'яч у руках після навісу Мілько, чим і скористалися господарі матчу.

Але по ходу поєдинку гості проявили характер: на 57-й хвилині другого тайму Григорій Баранець скористався довгою навісною передачею Шендрика і на виході переграв Шуховцева.

Через вісім хвилин удар Сибірякова прийняла на себе штанга, а Баранець виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчику "Зорі" і забив переможний гол у цій зустрічі.

Україна. Прем'єр-ліга

19-й тур

"Зоря" (Луганськ) - "Оболонь" (Київ) - 1:2

Голи: Хомченовський, 16 (1:0), Баранець, 57 (1:1), Баранець, 65 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «"Оболонь" перемогла "Зорю" завдяки дублю Баранця». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua