пʼятниця, 28 лютого 2020 10:21

"Ніколи не бачив Каштру таким злим" – П'ятов

Андрій П'ятов пропустив від "Бенфіки" за два матчі 4 м'ячі. Фото: з відритих джерел

Голкіпер донецького "Шахтаря" Андрій П'ятов розповів про емоції головного тренера донецької команди Луїша Каштру у перерві матчу проти "Бенфіки".

"Каштру в перерві трохи покричав, я його ніколи настільки злим не бачив. Усе по ділу, вочевидь, заслужили. Десь нас розбудив. Такої препоганої гри, яка була в нас у першому таймі, я давно не пам'ятаю. Але у другому таймі поступово перехопили ініціативу.

А в першому таймі, напевне, одного разу вийшли нормально з оборони. Будемо чекати суперника та налаштовуватись лише на наступний раунд", – розповів воротар в ефірі телеканалу "Футбол 1".

"Шахтар" за сумою двох матчів виявився сильнішим за "Бенфіку". В Харкові "гірники" перемогли - 2:1, а в Лісабоні зіграли в нічию - 3:3.

Зараз ви читаєте новину «"Ніколи не бачив Каштру таким злим" – П'ятов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua