понеділок, 19 квітня 2021 06:11

Неймовірна діагональ. Гравець "Минаю" красиво забив "Десні"

Окрім Василя Пиняшка дублем відзначився Анатолій Нурієв. Фото: УПЛ

У 22-го турі Української Прем'єр-Ліги "Минай" в Ужгороді обіграв "Десну".

На 23-й хвилині Анатолій Нурієв з пенальті вивів "Минай" вперед, а незабаром він же оформив дубль. Але найкрасивішим голом виявився третій.

Після перерви Василь Пиняшко красивим ударом довів рахунок до розгромного. Він отримав м'яч на правому фланзі, увірвався в карний майданчик і невідпорно пробив по діагоналі.

"Десна" відіграла один м'яч - після подачі кутового відзначився Максим Імереков – 3:1.

"Минай" набрав 18 очок і піднявся на 12-е місце в таблиці УПЛ. У "Десни" - 36 очок і четверта сходинка. Раніше РНБО звинуватила президента "Минаю" в контрабанді й наклала санкції.

Зараз ви читаєте новину «Неймовірна діагональ. Гравець "Минаю" красиво забив "Десні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua