неділя, 20 вересня 2020 12:33

Надаль програв у Римі на ґрунті

Надаль рідко поступається на ґрунті. Фото AFP

Дев'ятиразовий чемпіон турніру в Римі Рафаель Надаль прокоментував поразку від Дієго Шварцмана в чвертьфіналі - 2:6, 5:7.

"Можна шукати виправдання, але насправді я просто недостатньо добре зіграв. Тому зараз потрібно подумати: "Чому? І як це виправити?" Зараз не час шукати виправдання. Зараз потрібно просто визнати, що я зіграв недостатньо добре.

Це був абсолютно не мій вечір. Дієго провів відмінний матч, а я - ні. Коли таке відбувається, доводиться програвати. Так буває. Після такої довгої перерви я провів два хороших матчі, а сьогодні погано зіграв проти хорошого суперника. От і все. Потрібно привітати Дієго і працювати далі".

Надаль багато років є королем ґрунтових кортів і дуже рідко програє на цьому покритті. Він - 12-разовий переможець "Ролан Гаррос" - грунтового "Шолому"

Зараз ви читаєте новину «Надаль програв у Римі на ґрунті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua