понеділок, 12 січня 2009 09:48

На меморіалі Гранаткіна збірна України (U-18) зайняла третє місце

У Санкт-Петербурзі відбулися вирішальні матчі Міжнародного юнацького турніру з футболу пам"яті першого віце-президента ФІФА Валентина Гранаткіна. Збірна України в груповому турнірі посіла друге місце і в стиковому поєдинку за бронзові нагороди турніру зустрічалася з командою із Чилі.

В середині першого тайму українці забили три м"ячі й комфортно почувалися себе в другому таймі. Лише під завісу поєдинку південноамериканці зуміли провести гол престижу. Таким чином, наша збірна на Меморіалі Гранаткіна посіла третє місце. А перемогла Росія, яка у фіналі розгромила збірну Туреччини 3:0.

Чилі – Україна – 1:3 (0:3)

Україна: Левченко, Прілєпов, Парцванія, Бутко (Прийма, 46), Чайковський, Імереков, Федотов (Малин, 61), Гречишкін, Карасюк (Гавриленко, 46), Картушов (Жук, 55), Каськов (Козак, 40).

Голи: Рамірес (88) – Карасюк (25), Федотов (28), Чайковський (34, пен)

Інформаційний відділ ФК "Динамо" (Київ)

Зараз ви читаєте новину «На меморіалі Гранаткіна збірна України (U-18) зайняла третє місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua