четвер, 20 березня 2008 08:45

На ЧЄ з водних видів спорту Україна завоювала ще дві мадалі

Срібло і бронзу завоювали українські плавці в середу на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в голландському Ейндховені.

На 50-метрівці баттерфляєм Сергій Бреус став другим. Він показав швидкість 23,48. Поступився українець лише сербові Мілораду Кавічу, який з результатом 23,11 встановив вже другий рекорд Європи на цьому чемпіонаті.

На 100 метрів брасом Олег Лісогор зайняв третє місце. Його результат 1.00,70. Переможцем і рекордсменом континенту на цій дистанції  став норвежець Далі Уен (59,76). Друге місце за французом Дюбоском (59,78). Ігор Борисик став п"ятим (1.00,93).

У фіналі 200-метровки на спині Ірина Амшеннікова зайняла сьоме місце.

Таким чином в активі українських спортсменів одне "золото", одне "срібло" і п"ять бронзових медалей.