понеділок, 20 жовтня 2008 09:07

Мюррей переміг у мадридському турнірі серії "Мастерс"

У неділю британський тенісист Енді Мюррей став переможцем турніру серії "Мастерс", що пройшов на цьому тижні у Мадриді, вигравши фінальний матч у француза Жиля Сімона - 6:4, 7:6 (8:6), передає "Лента.ру" з посиланням на агентство "France Presse".

Матч тривав півтори години. Новий титул став сьомим у кар"єрі 21-річного Мюррея та четвертим у поточному сезоні. Він став першим британцем, що виграв чотири турніри за сезон. Тим часом Сімон піднявся у рейтингу тенісистів з 12 на 9 місце.

Щоб вийти у фінал мадридського турніру, Мюррей обіграв Роже Федерера, а Сімон - Рафаеля Надаля, нагадує агентство.

Зараз ви читаєте новину «Мюррей переміг у мадридському турнірі серії "Мастерс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua