вівторок, 19 серпня 2008 10:18

Moto GP. Валентіно Россі "розірвав" усіх суперників

Дванадцятий етап Чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотогонок - Гран-прі Чехії, (Брно), виграв легендарний Валентіно Россі (Valentino Rossi). Він пройшов усю дистанцію за 43:28.841 добре відірвавшись від всіх своїх суперників...

Друге місце зайняв іспанець Тоні Еліас (Toni Elias) з Team Alice. Його час - 43:43.845. Варто відзначити, що результати гонки опинилися вельми і вельми несподіваними. По-перше, зійшов з дистанції за 15 кругів до фінішу основний суперник Россі австралієць Кейси Стоунер (Casey Stoner) з Ducati. Головною помилкою на думку експертів стала велика швидкість Кейси Стоунера, а розігнавшись він банально не впорався з керуванням і вилетів у гравій, результат - сам Стоунер цілий, але не набрав жодного очка.

Третім фінішував ветеран MotoGP італієць Лоріс Капіросси (Loris Capirossi) з Rizla Suzuki - 43:50.530.

Зараз ви читаєте новину «Moto GP. Валентіно Россі "розірвав" усіх суперників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua