понеділок, 05 травня 2008 10:13

Московський ЦСКА виграв баскетбольну Євролігу

Московський ЦСКА став переможцем баскетбольної Євроліги сезону-2007/08. 4 травня в Мадриді армійці виграли фінальний матч у ізраїльського "Маккабі" - 91:77.

ЦСКА став чемпіоном головного клубного турніру Європи вдруге за останні три роки і шостий раз в історії клубу.

Найрезультативнішим у складі переможців став Траджан Ленгдон, визнаний "найціннішим гравцем" (MVP) "Фіналу чотирьох". Американський захисник набрав 21 очко, реалізувавши шість з семи кидків з гри (зокрема, чотири з п"яти триочкових) і п"ять з шести штрафних. 14 очок набрав Холден, по 13 - Рамунас Шишкаускас, Девід Андерсен і Матьяж Смодіш, 12 - Теодорас Папалукас.

За декілька годин до фінального матчу з "Маккабі" головний тренер ЦСКА Етторе Мессіна підписав з російським клубом новий контракт. Угода розрахована на один рік з можливістю продовження ще на такий же термін.

Лента.ru

Зараз ви читаєте новину «Московський ЦСКА виграв баскетбольну Євролігу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua