понеділок, 24 березня 2008 18:35

Молодіжні збірні України з гандболу провалили відбіркові кампанії

Молодіжні гандбольні збірні України невдало виступили у відбірних турнірах континентального (чоловічий) і світового (жіночий) чемпіонатів, і не змогли пробитися у фінальну частину турнірів.

Гандболісти молодіжної збірної України у відборі на чемпіонат Європи програли три поєдинки з трьох і зайняли останнє місце в групі. Відбірний турнір проходив в Польщі, де наші гандболісти послідовно програли Австрії 21:25 (11:12), Польщі 21:26 (12:15) і Португалії 20:22 (9:9). Молоді українські гандболісти не грали на Євро-2004 і Євро-2006, не зіграє наша збірна на чемпіонаті Європи і цього року.

Наші дівчата в Італії вели боротьбу за право грати на молодіжному чемпіонаті світу. Після двох стартових поразок від Німеччини (26:27) і Литви (30:33) українки втратили шанси на сприятливий результат кваліфікації. У останній, третій грі наша збірна з рахунком 33:24 переграла молодіжну збірну Італії і зайняла 3 місце в групі.

Молодіжна збірна України виступала у фінальній частині чемпіонату світу 2005 року, де українки в шести іграх зазнали п"ять поразок.