неділя, 03 червня 2007 16:51

Міляєв виграв "срібло" на етапі Гран-Прі зі стрибків у воду у Москві

Сьогодні у Москві закінчується четвертий етап Гран-Прі Міжнародної федерації водних видів спорту "Весінні ластівки". Чоловіки змагалися у фіналі стрибків з вишки. Бронзовий призер чемпіонату Європи, українець Костянтин Міляєв у Росії завоював "срібло". Його результат - 478,10 бали.

Переміг росіянин Олег Вікулов (510,10). Бронзова медаль у його співвітчизника Олексія Кравченка (476, 20), повідомляє "Весь Спорт".

У синхронних стрибках з триметрового трампліну 1 червня бронзову нагороду Україні принесли Олена Федорова та Алевтина Корольова.

Зараз ви читаєте новину «Міляєв виграв "срібло" на етапі Гран-Прі зі стрибків у воду у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua