вівторок, 01 березня 2011 10:57

"Мілан" відірвався від "Інтера", суперник "Шахтаря" не втримав перемогу. Результати 27 туру Серії А

Зустріч першої та третьої команд серії А закінчилася впевненою перемогою "Мілана". Червоно-чорні забили "Наполі" три "сухих" м'ячі і суттєво підвищили свої шанси на чемпіонство.

Гості в разі перемоги наздогнали б "Мілан" у турнірній таблиці, проте реальних шансів схилити чашу терезів на свій бік у них було небагато. У підсумку, голи Златана Ібрагімовича, Кевін-Прінса Боатенга і Пато гарантували підопічним Массіміліано Алегрі красиву перемогу, яка дозволила довести відрив від "Інтернаціонале" до п'яти очок.

Неаполітанці почали матч досить нервово, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0. Міланці додали в другому таймі, і незабаром моменти біля воріт Морган Де Санктіс стали виникати один за одним. Почалося все з підступного удару Марка ван Боммеля, проте голкіпер "Наполі" свою команду виручив. На 49-й хвилині Де Санктіс допомогти був не в силах. Сальваторе Ароніка зіграв рукою в межах власної штрафної, і арбітр вказав на "точку". Виконати вирок взявся Ібрагімович, холоднокровно відкрив рахунок з одинадцятиметрової позначки.

Після цього небезпечним пострілом від межі штрафної відзначився Пато, але в справу знову втрутився Де Санктіс, згодом також відбив удар Робіньо із забійної дистанції. З'явився на полі з лави запасних Боатенг на 77-й хвилині скористався передачею Пато і подвоїв результат. А дві хвилини потому бразильський нападник, без втоми терзали оборону суперника протягом усього вечора, відзначився самостійно, вразивши ціль ударом з 20 метрів і поставивши ефектну крапку.

З інших матчів туру відзначимо домашню нічию суперника донецького "Шахтаря" "Роми" з "Пармою" (2:2) і розгром, вчинений "Удінезе" "Палермо" на домашньому стадіоні останніх. Після чого у відставку був відправлений головний тренер клубу Деліо Россі, на зміну якому прийшов Серсе Космі.

Чемпіонат Італії

27-й тур

Мілан - Наполі - 3:0

Голи: Ібрагімович (49, пенальті), К. Боатенг (77), Пато (80).

"Мілан" - Абб'яті, Абате (Оддо, 81), Неста, Сілва, Янкуловські (Емануелсон, 72), Фламіні, ван Боммель, Гаттузо, Пато, Ібрагімович, Робіньо (К. Боатенг, 63)

"Рома" - "Парма" - 2:2 (2:0)

Голи: Тотті, 19 (з пенальті). Жуан, 36 - Амаурі, 72, 77.

"Рома": Доні, Кассетті, Бурдіссо, Жуан, Ріїсе, Де Россі, Пісарро, Брігі, Таддеі, Вучиніч, Тотті

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" відірвався від "Інтера", суперник "Шахтаря" не втримав перемогу. Результати 27 туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua