субота, 27 лютого 2021 19:30

Мессі обіграв "Севілью"

В активі Ліонеля мессі гол +пас. Фото: Reuters

У матчі 25-го туру іспанської Прімери "Барселона" переграла "Севілью". Зустріч проходила на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" у Севільї і завершилася з рахунком 2:0.

У першому таймі рахунок відкрив Усман Дембеле. Ліонель Мессі з центру поля зробив передачу низом на хід Дембеле, який відірвався від захисників, проник у карний мйданчик і пробив точно в кут воріт, направивши м'яч під ногою Боно. На 86-й хвилині Мессі збільшив перевагу. Форвард "Барселони" відігрався з Моріба, отримавши зворотний пас від партнера п'ятою, увірвався в карну зону, розправився із захисником і проштовхнув м'яч у ворота.

"Барселона" набрала 53 очка, обігнала мадридський "Реал" і піднялася на друге місце в турнірній таблиці Примери. "Севілья" (48) перебуває на четвертому місці.

Зараз ви читаєте новину «Мессі обіграв "Севілью"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua