середа, 15 квітня 2015 08:58

Манджукічу розбили обличчя у матчі з "Реалом"
4

Футболістові мадридського "Атлетико" Маріо Манджукічу розбили обличчя в першому чвертьфіналом матчі Ліги чемпіонів з "Реалом". Гра закінчилася з рахунком 0:0.

Епізод стався на початку другого тайму. Манджукіч зійшовся у двобої із захисником "Реала" Серхіо Рамосом, який у боротьбі вдарив хорвата ліктем у брову. Через кілька хвилин Манджукіч повернувся в гру з наклеєним на брову пластирем.

У першому таймі перевагою володів "Реал". Кілька разів гравці "королівського клубу" загрожували воротам Яна Облака, але голкіпер "Атлетико" врятував свою команду від голу. Після перерви "Атлетико" поліпшив гру, але сам забити не зумів.

Паралельно в Турині зіграли "Ювентус" і "Монако". Переможцем першої гри став італійський клуб. Перемогу "Ювентусу" приніс чилійський півзахисник Артуро Відаль, який реалізував пенальті на 57-й хвилині матчу.

Матчі-відповідні пройдуть 22 квітня у Мадриді і Монако відповідно.

Зараз ви читаєте новину «Манджукічу розбили обличчя у матчі з "Реалом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua