субота, 12 березня 2011 22:28

"Манчестер Юнайтед" вибив "Арсенал" з Кубка Англії

"Манчестер Юнайтед" був сильнішим за "Арсеналу" у чвертьфінальному матчі Кубка Англії з футболу.

Гра, що відбулася в суботу на стадіоні "Олд Траффорд", завершилася перемогою команди Алекса Фергюсона з рахунком 2:0. Рахунок у матчі на 28-й хвилині відкрив захисник Фабіо да Сілва, який точно зіграв на добиванні після удару Хав'єра Ернандеса. У другому таймі на 50-й хвилині Вейн Руні поставив переможну крапку в матчі.

Раніше "Болтон" також забронював путівку в півфінал, обігравши "Бірмінгем" (3:2). У решти чвертьфінальних поєдинках, які пройдуть 13 березня, зустрінуться "Сток Сіті" з "Вест Хемом" та "Манчестер Сіті" з "Редінгом".

Кубок Англії

1 / 4 фіналу

Бірмінгем - Болтон - 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Елмандер (21), 1:1 - Джером (38), 1:2 - К. Девіс (66, пенальті), 2:2 - Філліпс (80), 2:3 - Лі Чун Юн ( 90).

БІРМІНГЕМ: Б. Фостер, Йіранек (Ріджуелл, 28), Парнабі, Керт. Девіс, Дев. Мерфі (Дербішир, 83), Фергюсон (Редмонд, 29), Ларссон, Матч, Босежур, Джером, Філліпс.

БОЛТОН: Яаскелайнен, Стейнссон, Вітер, Кейхілл, Робінсон, Муамба (М. Девіс, 61), Холден, М. Петров (Тейлор, 90), Класніч (Лі Чун Юн, 61), К. Девіс, Елмандер.

Попередження: Стейнссон (20), К. Девіс (81).

Манчестер Юнайтед - Арсенал - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Фабіо (28), 2:0 - Руні (49).

МЮ: ван дер Сар, Браун, Відіч, Смоллінг, Фабіо (Валенсія, 46), Д. Гібсон, О'Ши, Рафаел (Гіггз, 64), Евра (Скоулз, 80), Х. Ернандес, Руні.

АРСЕНАЛ: Альмунія, Санья, Джуру, Кошельни, Гіббс, Вілшер, Діабі (Ремзі, 72), Насрі, Денілсон (Шамах, 60), Аршавін (Росіцкі, 72), ван Персі.

Попередження: Скоулз (90).

Сток Сіті - Вест Хем

13 березня. 16.00.

Манчестер Сіті - Редінг

13 березня. 18.45.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" вибив "Арсенал" з Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua