понеділок, 21 лютого 2011 09:00

"Манчестер Сіті" забив п'ять м'ячів у матчі Кубка Англії

"Челсі" втратив можливість завоювати Кубок Англії втреє поспіль, програвши вдома по пенальті "Евертону" (3:4) у повторному матчі четвертого кола, пише UEFA.

"Манчестер Сіті" влаштував розгром "Ноттс Каунті", забивши 5 голів. До 60-ї хвилини переможець був практично визначений, оскільки господарі поля після дубля Вієйра вели 2:0.

Проте "городяни" не стали зупинятися на досягнутому і засмутили суперника ще тричі буквально за 5 хвилин: відзначилися Тевес, Джеко і Річардс. Тепер "городяни" зіграють в 1 / 8 з "Астон Віллою".

Кубок Англії

4-й раунд

Матчі-відповіді

Челсі - Евертон - 1:1 (0:0, 0:0, 1:0, 0:1), по пенальті - 3:4

Голи: 1:0 - Лемпард (103), 1:1 - Бейнс (119).

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Челсі: Чех, Іванович, Террі, Е. Коул, Феррейра, Рамірес, Лемпард, Обі Мікель (Ессьєн, 46), Малуда (Анелька, 90), Дрогба, Калу (Жирков, 90).

Манчестер Сіті - Ноттс Каунті - 5:0 (1:0, 4:0)

Голи: 1:0 - Вієйра (37), 2:0 - Вієйра (58), 3:0 - Тевес (84), 4:0 - Джеко (89), 5:0 - Річардс (90).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Туре, Річардс, Лескотт, Коларов, Яя Туре (Беррі, 81), Вієйра, Сабалета, Сілва (Жо, 86), Джеко, Балотеллі (Тевес, 60).

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" забив п'ять м'ячів у матчі Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua