субота, 23 березня 2019 13:56

Люксембург вийшов у лідери нашої групи: результати учорашніх матчів відбору до Євро-2020

Люксембург здобув вольову перемогу

Суперники збірної України по групі вчора грали в Люксембурзі. Команда місцевого герцогства приймала збірну Литви й святкувала перемогу 2:1

Рахунок відкрили гості. На 14 хвилині відзначився Черних. Однак Люксембург ще в першому таймі зрівняв рахунок. Відзначився Баррейро. А через 10 хвилин після поновлення гри м'яч забив Родрігес – 2:1 на користь господарів.

Це вже п'ята поспіль поразка збірної Литви в останніх п'яти проведених матчах.

В інших групах було зафіксовано такі результати:
Болгарія – Чорногорія – 1:1, Албанія – Туреччина – 0:2, Англія – Чехія – 5:0, Андорра – Ісландія – 0:2, Молдова – Франція – 1:4.

Ігри наступного ігрового дня в групі "Б" відбудуться в понеділок, 25 березня. Лідер групи команда Люксембургу прийматиме Україну, а Португалія – Сербію.

Зараз ви читаєте новину «Люксембург вийшов у лідери нашої групи: результати учорашніх матчів відбору до Євро-2020». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua