неділя, 05 липня 2020 08:58

Лунін парирував пенальті, але програв

Лунін не зміг пробитися до основи "Реала". Фото AFP

Українець Андрій Лунін програв разом із "Ов'єдо" в матчі другого дивізіону Іспанії "Кадісу" – 0:2. Андрій відіграв увесь матч.

Рахунок міг бути більшим, якби на 12 хвилині Лунін не парирував пенальті. Але господарі свого досягли. На 44-ій та 51-ій хвилинах "Кадіс" двічі засмучував українського воротаря з гри. Обидва рази відзначився Лосано.

Андрій Лунін не мав багато роботи. Парируваний пенальті так і залишився єдиним сейвом українця в матчі. У моменті з першим пропущеним міг зіграти краще, якби прочитав, що буде простріл . У моменті з другим – оборона не залишила варіантів – Лосано розстріляв ворота впритул.

Матч завершився з рахунок 2:0 на користь господарів.

Кадіс набрав 66 очок і закріпився на першому місці Сегунди. Ов'єдо з 44 очками залишився на 17 місці – лише краща різниця голів втримує астурійців над зоною вильоту.

Зараз ви читаєте новину «Лунін парирував пенальті, але програв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua