вівторок, 10 травня 2011 10:09

"Ліверпуль" забив "Фулхему" 5 м'ячів

"Ліверпуль"в останньому матчі 36-го туру англійської прем'єр-ліги розгромив "Фулхем". Матч закінчився з рахунком 5:2.

Гра була зроблена в першому таймі, коли господарі пропустили три м'ячі. У другому таймі футболісти обох клубів засмутили один одного ще по два рази, зафіксувавши перемогу "червоних".

Відзначимо, що хет-трик на свій рахунок записав Максі Родрігес, відкривши рахунок на 1-й хвилині. Закрив гольову феєрію футболіст господарів за 4 хвилини до свистка.

Перемога дозволила "червоним"піднятися на 5-те місце в турнірній таблиці, обійшовши "Тоттенхем". "Фулхем", у свою чергу, залишається в середині таблиці.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 36-й тур

"Фулхем" - "Ліверпуль" - 2:5 (0:3)

"Ліверпуль": Рейна, Джонсон, Каррагер, Шкртел, Фланаган, Максі Родрігес (Коул, 82), Спірінг, Лукас, Рауль Мейрелеш (Шелві, 48), Суарес, Кюйт

Голи: Дембеле, 57, Сідуелл, 86 - Родрігес, 1, 7, 70, Кюйт, 16, Суарес, 75

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" забив "Фулхему" 5 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua