пʼятниця, 23 березня 2007 17:31

Лисенко здобув нашу першу олімпійську ліцензію

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, який триває в австралійському місті Мельбурн, в змаганнях зі стрибків у воду з 3-метрового трампліна, українець Дмитро Лисенко, 22 роки, зайняв дев"яте місце. Результат нашого спортсмена - 430.10 бала, повідомляє www.champion.com.ua.

В фінал Лисенко вийшов з десятим результатом і це дозволило йому завоювати першу українську, олімпійську ліцензію у стрибках в воду. На жаль, ще один наш спортсмен - Ілья Кваша - вибув зі змагань після півфіналу.

"Золото" виборов китаєць Цинь Кай (545,35), срібним призером змагань став Александр Деспатьє (518,65) з Канади, "бронза" у росіянина Дмитра Саутіна (517,10).

Зараз ви читаєте новину «Лисенко здобув нашу першу олімпійську ліцензію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua