неділя, 02 вересня 2007 16:15

Ліщинська принесла Україні "бронзу" в останній день ЧС з легкої атлетики

У Осакці завершився 11-й чемпіонат світу з легкої атлетики. Завершальний день приніс Україні другу медаль - в бігу на 1500 метрів Ірина Ліщинська подолала дистанцію за  4:00.69 секунди (кращий особистий результат сезону), що принесло їй 3-е місце і бронзову медаль. Ще одна українка Наталія Тобіас з результатом 4:10.56 фінішувала 11-ою. Найсильнішою в цьому вигляді програми стала Марьям Юсуф Джамал (Бурунді) - 3:58.75.

Ще в одному фіналі виступала наша Віта Паламар. У секторі для стрибків у висоту Віта зупинилася на висоті 1м 94 сантиметри, що принесло їй 7-е місце.  Лідер нинішнього сезону хорватка Бланка Власич підтвердила своє реноме. Для перемоги в чемпіонаті їй потрібно було узяти висоту 2,05. Після цього Власич тричі намагалася встановити світовий рекорд 2,10, але ця висота їй не підкорилася.

Чемпіонат, що завершився, увійде до історії тим, що на нім не було встановлено жодного світового рекорду - в більшості видів програми легкоатлети були сконцентровані на результаті, і про світові рекорди думали в останню чергу.

Крім того, в останній день було розіграно ще 5 комплектів нагород:

Метання списа
Теро Піткамяки (Фінляндія) - 90,33 м

Біг на 5000 метрів
Бернар Лагат (США) - 13:45.87 - друга золота медаль американця на чемпіонаті.

Підсумковий медальний залік:

1. США - 26 медалей (14 золотих, 4 срібних, 8 бронзових).
2. Кенія - 13 медалей (5 золотих, 3 срібних, 5 бронзових).
3. Росія - 16 медалей (4 золотих, 9 срібних, 3 бронзових).
?
27. Україна - 2 медалі (1 срібна, 1 бронзова).

Завоювавши на чемпіонаті дві нагороди, наші легкоатлети "виконали план", який перед ними поставило керівництво Федерації легкої атлетики України. Нагадаємо, що два роки тому  з Хельсінкі з 10-го чемпіонату світу українці привезли всього одну медаль - чемпіоном світу став стрибун у висоту Юрій Крімаренко, інформує www.sport.com.ua.
Зараз ви читаєте новину «Ліщинська принесла Україні "бронзу" в останній день ЧС з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua