середа, 21 лютого 2018 00:32

Ліга чемпіонів. Мессі врятував "Барселону", "Баварія" знищила "Бешикташ": результати вівторка

Мессі забив єдиний гол у ворота "Челсі" в Лондоні. Фото: Reuters

20 лютого матчами "Челсі" - "Барселона" і "Баварія" - "Бешикташ" продовжилася 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У Лондоні краще матч провів "Челсі", а один тільки Вілліан у першому таймі міг двічі вразити ворота іспанського клубу. Однак обидва удари екс-гравця "Шахтаря" влучали в штангу.

У другому таймі бразилець все ж досяг свого, чудовим обвідним ударом вивівши господарів уперед.

Однак радість "аристократів" була недовгою: вже за 13 хвилин "Барселона" зуміла зрівняти рахунок, скориставшись ледь не єдиною помилкою оборони "Челсі". Відзначився Мессі, вперше у кар'єрі забивши в ворота лондонського клубу.

"Челсі" - "Барселона" - 1:1

Голи: Вілліан, 62 - Мессі, 75.

У Мюнхені "Баварія" вирішила результат всього протистояння, розгромивши турецький "Бешикташ".

Зумовило розгром стамбульського клубу вилучення на 16-й хвилині екс-гравця "Динамо" Домагоя Віди, після якого господарі легко здобули велику перемогу.

"Баварія" - "Бешикташ" - 5:0

Голи: Мюллер, 43, 66, Коман, 53, Левандовські, 79, 88.

Матчі-відповіді в цих парах відбудуться 14 березня.

Завтра, в Харкові, свій перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграє "Шахтар". Суперником донеччан буде італійська "Рома". Початок матчі о 21:45, текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. Мессі врятував "Барселону", "Баварія" знищила "Бешикташ": результати вівторка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua