четвер, 30 серпня 2018 18:52

"Лейпциг" - "Зоря" 3:2. Луганці у кінцівці втратили путівку в груповий раунд Ліги Європи

Ледньов, який підвів команду в першому матчі, пропустить гру в Німеччині. Фото: ФК "Зоря"

У повторному матчі 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи "Зоря" на виїзді зустрінеться з "Лейпцигом". Початок - о 19:30.

Працюватиме на поэдинку бригада арбітрів з Нідерландів на чолі з 35-річним Данні Маккелі. Категорію ФІФА він має з 2011 року, і в своєму активі налічує 62 міжнародних матчі. Цікаво, що до 2010 року Маккелі був поліцейським, але потім перейшов на роботу в Футбольну асоціацію Нідерландів. На останньому чемпіонаті світу Маккелі був в бригаді відеоарбітров, в тому числі, і на фінальному матчі.

Уперше з українськими командами Данні Маккелі перетнувся 2012 року. Це була гра кваліфікації ЧЄ-2013 між збірними U-21 Швеції і України (0:0). Через два роки українська молодіжка при Маккелі програла 0:2 кваліфікаційний матч плей-оф своїм німецьким одноліткам. Роком пізніше "Дніпро" в 1/16 плей-офф Ліги Європи на виїзді зіграв внічию з "Олімпіакосом" 2:2.

У 62-х проведених міжнародних матчах Данні Маккелі показав футболістам 204 жовтих картки (79 господарям, 125 гостям). Однак по червоним картках перекіс на користь гостьових команд - у них вилучень було 8, в той час як у господарів 12. Аналогічна картина і щодо 11-тиметрових. У ворота господарів "точки" Маккелі ставив 10 разів, в гостьові всього 5.

Асистенти арбітра: Маріо Дікс, Хессель Стігстра. Четвертий арбітр: Кевін Блум. Суддівський спостерігач: Маттео Трефолоні (Італія). Делегат УЄФА: Кадрі Ягель (Естонія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу:

Стартові склади

"Лейпциг": Мвого, Орбан, Конате, Забітцер, Поульсен, Вернер, Ільсанкер, Клостерманн, Кунья, Лаймер, Кампль

Запасні: Мюллер, Упамекано, Форсберг, Брума, Мюкіле, Огюстен, Демме

"Зоря": Феліпе, Сваток, Гордієнко, Михайличенко, Вернидуб, Тимчик, Харатін, Сілас, Караваєв, Кабаєв, Рафаель

Запасні: Махарадзе, Прийма, Кочергін, Литвин, Казаков, Чеберко, Л. Арвеладзе

Перший тайм

3' Двічі поспіль гравці "Лейпцига" пробили по воротах "Зорі": спочатку удар Кампля заблокували захисники, а другий удар пройшов вище воріт.

7' Гол - 1:0. Кунья з дальньої відстані вивів "Лейпциг" уперед.

14' Після пасу з правого флангу Кунья пробив у дотик - голкіпер "Зорі" впорався з ударом.

18' Момент у "Лейпцига". Після прострілу з правого флангу Вернер з близької відстані не зумів переправити м'яч у сітку.

22' "Зоря" отримала шанс відновити рівновагу, заробивши право на кутовий: після подачі Кабаєва м'яч застряг у штрафному німців, які зрештою розрядили ситуацію.

26' Момент у "Зорі"! Після штрафного Гордієнко пробив з близької відстані - захисники в останній момент заблокували удар.

32' "Зоря" намагаплася розвинути атаку правим флангом: бразильський нападний Рафаель зробив навіс у штрафний, протеневдало - м'яч у повітра перетнув лінію воріт.

33' "Лейпциг" двічі намагався поцілити у ворота "Зорі", однак удари Поульсен і Кампля виявилися невдалими.

35' ГОООЛЛЛЛЛЛ - 1:11 Після подачі Караваєва з правого флангу і рикошета Рафаель головою переправив м'яч у сітку і збільшив шанси "Зорі" на вихід у груповий раунд.

43' Поперечина: після удару Вернера з-за меж штрафного каркас воріт врятував "Зорю" від голу.

Перерва

Другий тайм

48' ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - 1:2! "Зоря " перехопила м'яч у центрі поля і після стрімкої атаки Караваєв зробив простріл в штрафний з правого флангу і Гордієнко переправив м'яч у сітку.

52' Після пасу Михайличенка з лівого флангу Рафаель пробив з меж штрафного - голкіпер спокійно зафіксував м'яч.

55' Після розіграшу стандарту по воротах "Зорі" пробив Забітцер - Віталій Вернидуб прийняв удар на себе.

58' Чудово зіграв в обороні захисник "Зорі" Сваток, який перехопив небезпечний простріл з лівого флангу.

60' Після подачу кутового захисник "Лейпцига" орбан виграв верхову боротьбу і пробив поруч зі стійкою.

64' Вернер змістився з правого флангу в центр і пробив з лівої ноги - вище воріт.

67' Заміна у "Зорі": замість Гордієнка вийшов Кочергін.

68' Гол - 2:2. Арбітр не зафіксував фол проти Караваєва, гравці "Лейпцига" швидко розвинули атаку і Огюстен зрівняв рахунок після пасу Вернера.

74' Кунья наважився на удар по воротах метрів з 30 - вище воріт.

77' Михайличенко випередив опонентів і завдав удару по воротах "Лейпцига" - воротар впорався з ударом.

80' Заміна у "Зорі": замість Рафаеля вийшов Прийма.

81' Вернер намагався поцілити у ворота з середньої відстані - вище.

87' "Лейпциг" забив гол, який арбітри скасували через офсайд. У положенні поза грою опинився Брума, який вийшов на заміну.

90' Арбітр призначив пенальті у ворота "Зорі" за те, що м'яч потрапив у руку Вернидубу.

90' Гол - 3:2. Форсберг реалізував пенальті.

90+4' Сілас замість навісу пробив по воротах метрів з 40 - голкіпер без проблем зафіксував м'яч.

Кінець матчу

Повторний поєдинок "Лейпцига" і "Зорі" пройде на "Red Bull Arena".

Зараз ви читаєте новину «"Лейпциг" - "Зоря" 3:2. Луганці у кінцівці втратили путівку в груповий раунд Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua